Поточний спецпроект
МОЗОК ЧАС

28 квітня закінчилась перша весняна школа молодого інсультолога від УТІМ

28 квітня закінчилась перша весняна школа молодого інсультолога від УТІМ 29 квітня 2023

28 квітня закінчилась перша весняна школа молодого інсультолога від Українського товариства інсультної медицини в співпраці з Феофанія клінічна лікарня.

В школі взяло участь 30 вмотивованих молодих лікарів з 15 регіонів України.

Кожен день школи був насичений лекціями та практичними заняттями. Лікарі ознайомились з новими дослідженнями та рекомендаціями лікування хворих в найгострішому та гострому періоді інсульту.

Спікерами школи були члени правління УТІМ Ольга Білецька, Тончев Михайло, Юрій Чередниченко та Дмитро Лебединець, члени комітетів УТІМ Дмитро Погорілий, Павло Лебединець, Дмитро Гриниха, Юлія Власійчук, Нос Андрій, колеги інтервенційні нейрорадіологи Євген Буцко, Андрій Голяка, президент Української Асоціації Нейрохірургів Олександр Возняк, та нейрохірург Роман Ілюк, рентгенологи Грінчук Наталія, Череніченко Руслан, інтервенційний кардіолог Микита Брянський, аритмолог Андрій Якушев, анестезіологи Володимир Орел, Максим Павловский, бронхоскопіст Богдан Гавенчук, психолог Анна Антофійчук та лікарі інсультного центру КЛ "Феофанія" Валентин Бульчак, Руслан Сальніков, Ольга Ясній.

Учасники школи мали змогу представити свій клічіний випадок та отримати коментарі та відповіді на питання від експертів УТІМ, прийняти участь в дебатах попрактикуватись в навичках тромбектомії на імітаційних моделях, прийняти участь в симуляції менеджменту гострого мозкового інсульту та відвідати інсультний центр клінічної лікарні "Феофанія".

Ми щиро віримо, що перша весняна школа молодого інсультолога додала нових знань, мотивації та енергії нашим колегам та допоможе надавати більш якісну допомогу пацієнтам по всій території України.

Дякуємо кожному учаснику школи за активну участь та неймовірну жагу до знань!

Створюємо інсультну допомогу разом!