Поточний спецпроект
МОЗОК ЧАС

У травні відбулись курси тематичного удосконалення лікарів «Механічна тромбектомія»

У травні відбулись курси тематичного удосконалення лікарів «Механічна тромбектомія» 25 травня 2023

З 09.05.2023 по 23.05.2023 на базі Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського відбулись курси тематичного удосконалення лікарів «Механічна тромбектомія», які проходили під керівництвом члена правління ГО "УТІМ" Михайла Тончева.

В курсах тематичного удосконалення взяли участь нейрохірурги з Черкас, неврологи з Кропивницького, Рівного, Києва та м. Стрий Львівської області.

За два тижні навчання лікарі мали змогу розглянути нормативно-правові акти України стосовно лікування інсульту, найсучасніші рекомендації та дослідження в інтервенційній нейрорадіології, анатомію судин головного мозку, ознайомились з інструментарієм для інтервенційних маніпуляцій, методиками механічної тромбектомії та перевагами кожного виду, а також велика увага приділялась веденню пацієнта та призначенню вторинної профілактики. До проведення навчання були залучені нейрохірурги відділення, радіологи та анестезіологи, які люб’язно поділились власним досвідом та сучасною інформацією. Кожен лікар під час тематичного вдосконалення міг долучитись до проведення різних етапів церебральної ангіографії та механічної тромбектомії.

Українське товариство інсультної медицини висловлює свою подяку лікарям, які взяли участь у курсах тематичного удосконалення та покращують надання якісної допомоги пацієнтам з інсультом.

Якщо вас цікавить ендоваскулярне лікування ішемічного інсульту та є бажання взяти участь в наступних курсах тематичного удосконалення від ГО "УТІМ" заповніть, будь ласка, анкету на відбір кандидатів
https://utim.org.ua/for-doctors/faxova-shkola.html

Створюємо інсультну допомогу разом!